+48 508 128 624 wynajem@holiapart.com

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim ostatnia szansa na wykorzystanie bonu turystycznego. Możesz to zrobić do 30 września 2022 roku, więc te wakacje będą ostatnimi, podczas których on obowiązuje. Po tym czasie nie będziesz mógł bonu turystycznego zrealizować, a środki przepadną. Polecamy nie czekać dłużej, tylko już teraz zaplanować wakacje oraz skorzystanie z bonu. Już mówimy, jak to po kolei zrobić.

Jak skorzystać z bonu turystycznego?

Żeby wykorzystać bon potrzebujesz dwóch rzeczy: aktywowanego bonu turystycznego oraz ośrodka który przyjmuje płatności bonem.

Aktywacja bonu jest szybka i intuicyjna, a wszystko wykonujesz na platformie PUE ZUS. Jak to zrobić krok po kroku, znajdziesz na stronie ZUS . Kiedy już to zrobisz, jedyna rzecz którą potrzebujesz zapisać to Kod obsługi płatności. Będziesz musiał podać go obsłudze obiektu w którym postanowisz go zrealizować.

Ostatnie i najprzyjemniejsze co zostało, to zaplanować termin wakacji i zarezerwować pobyt.

Szukając swojego idealnego obiektu na wakacje, upewnij się że przyjmuje on płatności bonem.

Gdzie wykorzystam bon turystyczny?

Jeśli marzysz o wakacyjnym odpoczynku nad Polskim morze, śmiało możemy polecić Ci nasze apartamenty w Krynicy Morskiej.

Wypoczniesz w wygodnych i przestronnych apartamentach, a Krynica Morska oferuje wszystko co potrzebujesz na rodzinnych wakacjach. Czyste i piękne plaże, miękki piasek; a po plażowaniu skorzystasz z bogatej infrastruktury turystycznej. Oprócz restauracji czy barów, znajdziesz tutaj Park rozrywki, czy największy na Mierzei park zabaw dla dzieci.

Co więcej, również nasze obiekty pozwolą przyjemnie spędzić czas każdemu. Zarówno Villa Stenga jak i Apartamenty w Nautikka Park posiadają kącik zabaw dla dzieci, oraz plac zabaw na świeżym powietrzu. Villa Stenga posiada także duży przestronny taras na którym opalisz się, przeczytasz książke lub zjesz posiłek na świeżym powietrzu; natomiast w Nautikka Park wszystkie nasze apartamenty posiadają równie słoneczny dużym balkon, a niektóre nawet z widokiem na morze. Dodatkowo, w naszych Apartamentach znajdziesz gry planszowe które pozwolą miło spędzić czas razem całej rodzinie, oraz odpocząć po całym dniu na plaży.

Kącik zabaw Villa Stenga

Kącik zabaw dla najmłodszych w obiekcie Stenga

Kids-Club-Nautikka-Park

Klub dla dzieci w Nautikka Park

Wakacje 2022 z bonem turystycznym

Nie czekaj do ostatniej chwili tylko już teraz zarezerwuj pobyt na te wakacje w ośrodku który przyjmuje płatności bonem turystycznym.

Szczególnie polecamy wakacje w Apartamentach w Krynicy Morskiej.