+48 794 244 442 wynajem@holiapart.com

Twój bardziej dochodowy wynajem

 

Marketing, zarządzanie cenami, oprogramowanie hotelowe dla obiektów noclegowych

Ten sam obiekt, większe zyski

Dzięki optymalizacji strategii marketingowej, oraz dynamicznemu ustalaniu cen za noc ( revenue management) , pomagamy zwiększyć obłożenie oraz ceny za dobę w obiektach noclegowych i grupach apartamentów. Pomagamy także w doborze i konfiguracji nowoczesnego oprogramowania hotelowego, które usprawni działanie Twojego biznesu.  

Jak możemy Tobie pomóc?

Marketing

Pomagamy w doborze strategii marketingowej obiektu a także konfiguracji najpopularniejszych portali rezerwacyjnych: booking, airbnb, co przełoży się na większe zainteresowanie Twoim obiektem i liczbę rezerwacji. – Bezpłatnie

Zarządzanie cenami

Na bieżąco monitorujemy sytuacje na rynku wynajmu, i optymalizujemy ceny w obiekcie nawet kilka razy dziennie, aby jak najlepiej wykorzystać każdą dobę. Dzięki temu zwiększamy obłożenie, a także średnie ceny za noc.

Channel Manager

Nowoczesne narzędzia hotelarskie, które pomogą w zarządzaniu rezerwacjami spływającymi ze wszystkich kanałów, zarządzaniu cenami w Twoim obiekcie, przyjmowaniu rezerwacji i wiele innych. Pomożemy Ci w doborze i konfiguracji najodpowiedniejszego.

Wynajem nie jest tym czym chcesz się zajmować?

Zajmujemy się także kompleksowym wynajmem zarówno obiektów noclegowych, jak i apartamentów. Powierzając nam swoją nieruchomość, przejmujemy od ciebie wszystkie obowiązki i zapewniamy stały dochód z Twojej inwestycji. Jeśli więc potrzebujesz kogoś, kto zajmie się w całości obsługą Twojej nieruchomości, dobrze trafiłeś.  Zobacz więcej.

Umów się na bezpłatne konsultacje!

 

Doradzimy Tobie i powiemy jak będziemy mogli pomóc.

 

Napisz lub zadzwoń:

Dane kontaktowe

Telefon: +48 508 128 624
Email: wlasciciele@HoliApart.com

Nazwa firmy: HoliApart
Ulica: Morszyńska 17
Miasto: 82-300 Elbląg, Polska
NIP: 5783136875

Kontakt dla właścicieli

Nowe pole

14 + 5 =