+48 508 128 624 wynajem@holiapart.com

Ten sam obiekt – większe zyski

 

Zdobywaj przewagę na rynku dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu

Ten sam obiekt, większe zyski

 Dzięki poszerzeniu źródeł rezerwacji, oraz dynamicznemu ustalaniu cen za noc zgodnie ze zmieniającym się z dnia na dzień popytem( revenue management) , pomagamy zwiększyć obłożenie oraz jeśli chcesz – ceny za dobę w obiektach noclegowych i grupach apartamentów – bez żadnych dodatkowych inwestycji. Możemy pomóc także w usprawnieniu działalności Twojego obiektu – doborze i konfiguracji nowoczesnego oprogramowania hotelowego, które ułatwi codzienną pracę w obiekcie.

Jak możemy Tobie pomóc?

Marketing

Pomagamy w doborze strategii marketingowej obiektu a także konfiguracji najpopularniejszych portali rezerwacyjnych: booking, airbnb, Expedia czy Hotels.com co przełoży się na większe zainteresowanie Twoim obiektem i liczbę rezerwacji.

Zarządzanie cenami

Ilość turystów zmienia się z dnia na dzień i zależy nie tylko od danego okresu, lecz także od dnia tygodnia czy po prostu pogody. Dlatego na bieżąco monitorujemy sytuacje na rynku wynajmu, i optymalizujemy ceny oraz minimalną długość pobytu w Twoim obiekcie, tak aby jak najlepiej wykorzystać każdą noc. Zwiększamy obłożenie, a także średnie ceny za noc, a ty dzięki temu zarobisz do 30% więcej.

Channel Manager

Nowoczesne narzędzia hotelarskie, które pomogą w łatwym zarządzaniu rezerwacjami spływającymi ze wszystkich kanałów, zarządzaniu cenami w Twoim obiekcie, przyjmowaniu rezerwacji i wiele innych. Pomożemy Ci w doborze i konfiguracji najodpowiedniejszego.

UWAGA! Oferta limitowana: Zero ryzyka, sprawdź efekty

 

Do końca lipca 2021 roku bezpłatnie zadbamy o to żeby Twój obiekt zarabiał więcej, a Ty przekonasz się w tym czasie jak bardzo nasza pomoc rozwija Twój biznes.

 

Nie czekaj, zadzwoń!

Dane kontaktowe

Telefon: +48 508 128 624
Email: wlasciciele@HoliApart.com

Nazwa firmy: HoliApart
Ulica: Morszyńska 17
Miasto: 82-300 Elbląg, Polska
NIP: 5783136875

Kontakt

Nowe pole

6 + 2 =