+48 508 128 624 wynajem@holiapart.com

Planując wypoczynek, często mamy dylemat jaki nocleg wybrać. Hotele są zazwyczaj drogie i nie dają nam tego komfortu, jaki byśmy chcieli. Dlatego przygotowaliśmy dla listę 5 powodów, które według nas decydują o tym, że warto wynajmować apartamenty!

Wszystko pod ręką

Wynajmując apartament, wynajmujemy go razem z całym wyposażeniem czyli kuchenką, pralką, dużą lodówką oraz pozostałym wyposażeniem. To daje nam duże poczucie komfortu i niezależności, które pozytywnie wpływa na cały wypoczynek! Dodatkowo pozwala nam na samodzielne gotowanie – oczywiście jeśli mamy taką potrzebę – oraz pranie własnych rzeczy, co jest szczególnie przydatne przy dłuższych wyjazdach.

Szybkie zameldowanie i wymeldowanie

Jeżeli często podróżujecie, to na pewno zdarzyło się Wam naprawdę długo czekać, aby się zameldować lub wymeldować. W przypadku apartamentów nie ma takiego problemu. Klucze zazwyczaj są do odbioru w specjalnym schowku na szyfr lub dostarczane bezpośrednio przez właściciela i tak samo jak łatwo się je pobiera, tak samo łatwo się je oddaje.

Jesteś ważny

Przez hotele w ciągu tygodnia potrafi przewinąć setki, jeśli nie tysiące gości. Nic więc dziwnego, że każdy pracownik ma wiele na głowie, a gość jest tylko gościem. W przypadku apartamentów nie sposób mówić o tak dużej rotacji osób, dzięki czemu pokoje i akcesoria są w dużo lepszym stanie, a Ty oraz Twoja opinia jest dla właściciela po prostu ważna.

Dobra lokalizacja

Co to znaczy dobra lokalizacja? To taka która odpowiada Tobie. Jedni wolą ciszę i spokój, a drudzy mieszkanie w centrum. Dzięki temu, że apartamenty są w różnych lokalizacjach, bez problemu znajdziesz taką, która Ci najbardziej odpowiada.

Atrakcyjne ceny

Nie możemy też zapominać o cenach noclegu, które są naprawdę konkurencyjne względem hoteli, szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę cztery poprzednie punkty.

Czy zatem warto wynajmować apartamenty? Według nas jak najbardziej tak, co widać także po coraz większej ilości dostępny lokalizacji. Obecnie coraz więcej osób i firm, decyduje się właśnie na tę formę wykorzystania swojej nieruchomości.