+48 508 128 624 wynajem@holiapart.com

Właśnie rozpoczął się wrzesień i okres urlopowy oficjalnie się zakończył… Ale czy na pewno? Wiele osób uważa, że dopiero we wrześniu można naprawdę wypocząć i to właśnie na ten miesiąc planują swój urlop. Czy mają rację? Czy we wrzesień naprawdę jest dobrym miesiącem na wypoczynek? Przeczytajcie sami!

Niższe ceny

Tym co wyróżnia wrzesień na tle innych miesięcy, są z pewnością ceny, a konkretniej dużo niższe ceny! Decydując się na wynajem apartamentów w Krynicy Morskiej we wrześniu, możecie być pewni, że pobyt będzie kosztował Was dużo mniej, niż gdybyście jechali w lipcu bądź sierpniu.

Zresztą, nie tylko ceny noclegów są tańsze. Z uwagi na mniejszą ilość turystów, wielu restauratorów oferuje ciekawe promocje, którymi chcą przyciągnąć wrześniowych turystów.

Mniejszy tłok

Kolejnym dużym plusem wrześniowych wakacji, jest dużo mniejszy tłok we wszystkich miejscowościach i atrakcjach turystycznych. Dzięki temu, możemy bardziej cieszyć się wakacjami i korzystać z tak długo wyczekiwanego urlopu. Mniejszy tłok szczególnie widać to na plażach, które przestają być skupiskiem parawanów i parasoli, w sklepach, a także w apartamentach i hotelach.

Brak dzieci i młodzieży

Coraz popularniejsze staje się wypoczywanie bez dzieci. Wiele osób, przy planowaniu wakacji stara się wybierać obiekty i miejsca, w których nie spotkają dzieci. Jeżeli należycie do tej grupy osób, to z pewnością wrześniowe wakacje przypadną Wam do gustu.

Dobra pogoda

Wiele osób nie chce planować urlop na wrzesień, z obawy o złą pogodę. Jednak, chyba każdy z Was się zgodzi, że obecnie nawet wrzesień potrafi być bardzo ciepły! Dopiero wtedy kończą się bardzo wysokie temperatury, a my nie musimy chować się już w klimatyzowanych pomieszczeniach, tylko w końcu możemy cieszyć się pogodą!

Czy warto zatem zmienić nieco swoje przyzwyczajenia i wybrać się na urlop we wrześniu? Jeżeli tylko macie taką możliwość, to zdecydowanie tak! To może być wspaniała okazja na spędzenie czasu tylko we dwoje!