+48 508 128 624 wynajem@holiapart.com

Apartament wakacyjny

Mieszkanie nad morzem, w górach, lub innej wypoczynkowej lokalizacji jest świetnym miejscem do wakacyjnych wyjazdów z rodziną lub znajomymi. Możemy urządzić go pod nasze osobiste preferencje, oraz korzystać z darmowego nieograniczonego wypoczynku. Jeśli prowadzisz firmę, dodatkowym atutem na pewno są korzyści podatkowe związanie z inwestycją w nieruchomość. Zakup mieszkania jest także dobrym sposobem na zabezpieczenie się przed inflacją. Chociaż mitem jest, że nieruchomości nie tanieją nigdy, to dobrze dobrana lokalizacja powinna zapewnić wzrost wartości apartamentu w dłuższym terminie. Bardzo istotną, jeśli nie najważniejszą zaletą inwestycji w nieruchomość jest możliwość zarabiania na niej. Zakup mieszkania może zwrócić się w ciągu kilkunastu lat, a nam po tym czasie będzie przynosił dodatkowy zysk. Co jednak jeśli z powodu braku czasu lub dużej odległości od zakupionego mieszkania nie jesteśmy w stanie zająć się jego wynajmem?

Obsługa wynajmu krótkoterminowego

Zakupiony apartament możemy powierzyć firmie zajmującej się obsługą wynajmu. Pozwoli nam zarabiać na naszej nieruchomości bez angażowania się w pracę przy niej. Często nawet, dzięki odpowiednim doświadczeniu i skali, umożliwi nam większy zarobek niż przy samodzielnej, pracochłonnej obsłudze wynajmu.Także jeśli zależy nam na wypoczynku w miejscowości turystycznej, nie musimy z niego rezygnować, gdyż wiele firm obsługujących wynajem oferuje właścicielom apartamentów możliwość bezpłatnych pobytów. Dlatego jest to bardzo dobra opcja w której nic nie tracimy, a możemy zarobić bez żadnego wysiłku. Większość operatorów wynajmu oferuje prowizyjne rozliczanie się za dochód z wynajmu, warto jednak zwrócić uwagę na możliwość jaką jest dzierżawa nieruchomości. Firma dzierżawiąca zapewnia nam stały zysk z posiadanego apartamentu, samemu dbając o to żeby zarobić na nim jak najwięcej.

Możesz przeczytać także Jak zarabiać więcej na wynajmie apartamentu?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami odnośnie wynajmu krótkoterminowego oraz inwestowania
100% prywatności. Twój email pozostaje tylko w naszej bazie. Zero spamu.

Zostaw komentarz