+48 508 128 624 wynajem@holiapart.com

Silnik rezerwacji

Umieszczenie silnika rezerwacji na stronie internetowej naszego obiektu jest dobrym sposobem usprawnienia wynajmu krótkoterminowego. Daje on możliwość sprawdzenia dostępnej oferty na wolne terminy, cen jakie oferujemy, oraz automatycznego zarezerwowania pobytu i jego opłacenia przez klienta. Rezerwacja konkretnego pokoju powoduje jego zablokowanie w danym terminie, oraz przesłanie informacji o rezerwacji do obsługi obiektu.

Daje to korzyści zarówno dla klienta:

  • Możliwość sprawnego przeglądu wolnych terminów, zamiast tracić czas na dzwonienie do kolejnego obiektu który dany termin i tak ma zajęty.
  • Pozwala przejrzeć dokładną ofertę, ceny, oraz samodzielnie dokonać rezerwacji bez zbędnej zwłoki i 24 godziny na dobę.jak i dla osób obsługujących nieruchomość:

Jak i zyskuje na tym nasza firma:

  • Ogranicza zbędne wiadomości czy połączenia telefoniczne do naszego obiektu, jako że klienci sami mogą zdobyć interesujące je informacje z silnika rezerwacji. Ułatwia pracę personelu.
  • Zwiększa ilość rezerwacji bezpośrednich wśród klientów którzy znaleźli nas w systemach OTA ( portalach rezerwacyjnych), zwiększając przywiązanie do naszej marki oraz oszczędzając prowizje

Tak więc warto umieścić silnik rezerwacji na swojej stronie jako dodatek do bezpośredniej, telefonicznej obsługi klienta.

Skąd wziąć silnik rezerwacji do obiektu noclegowego?

Silniki rezerwacji oferowane są wraz z Channel Managerami, które są oprogramowaniem organizującym wiele kanałów sprzedaży. Channel manager prócz rezerwacji ze strony internetowej ( naszego silnika ), zbiera też te dodawane ręcznie czy z różnych portali rezerwacyjnych. Umożliwia także sprawne zarządzanie cenami w obiekcie noclegowym. Najlepsze channel managery dostępne na rynku to:

  • Hotres
  • NFHotel
  • YieldPlanet
  • IdoSell
  • KWHotel

Wybierając silnik rezerwacji, powinniśmy spojrzeć szerzej na funkcjonalności jakie oferuje dany channel manager. Oferowane metody rozliczeń to 1-3% kwoty przychodzących do channel managera rezerwacji, bądź stała kwota zależna od ilości obsługiwanych apartamentów.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami odnośnie wynajmu krótkoterminowego oraz inwestowania
100% prywatności. Twój email pozostaje tylko w naszej bazie. Zero spamu.

Zostaw komentarz